נעים להכיר

את דרכי התחלתי בעיצוב לאחר שסיימתי את לימודיי בבית הספר להנדסאים בטכניון במגמת אלקטרוניקה ובהתמחות תוכנה וחומרה, נקרתה אליי הזדמנות לעבוד עם מעצבת פנים שהתחיל כעניין זמני והפך לקבוע במשך כ-3 שנים. למדתי את כל התהליך החל משלב הכרות עם הלקוחות ועד בחירת ריהוט.

 

תמיד שאפתי להתקדם וללמוד ואת כישורי הסטיילינג שלי רכשתי ב"קסטיאל" על מנת להגדיל את הידע והכלים שלי כמעצבת פנים סיימתי בהצטיינות את לימודי העיצוב פנים במכללה לעיצוב ואדריכלות "קווים". 
במקביל ללימודי עיצוב הפנים ניהלתי חברת בנייה גדולה בחיפה במשך כ-3 שנים

חשה נפשי להתמקצע גם בפרויקטים מסחריים ובשיתוף פעולה עם אדריכל חיפאי עבדנו יחד על חנויות רשת מוכרות כגון: בורגר ראנץ, ריקושט, זברה, משחקיות ילדים, יוגורטיה, אולם אירועים ועוד.

​​

כיום אני מנהלת פרויקטים גדולים וקטנים כאחד, של דירות בוטיק ומלווה לקוחות שרוכשים דירות קבלן ומעניקה שירותי מתאמת שינויי דיירים לחברות בנייה גדולות. 

הערכים בהם אני דולגת בעבודתי עם הלקוחות השונים שלי שכל פרויקט חייב להתנהל באמונה מלאה של שני הצדדים בהובלת הפרויקט במקצועיות ומתן פתרונות ומענה של בעיות שנקרות בדרך האחריות שמופגנת במהלך כל שלבי הליווי שלי וכל זאת נעשה במעטפת של עין המקפידה על פרטים יכולת מופלאה של ראייה עיצובית ובחירה נכונה של חומרים וצבעים עם טעם ייחודי ומשובח שניחן בי וניכר בכל פרויקט אותו אני מבצעת.

0U8A2280.jpg

INTERIOR DESIGNER SINCE 2014